روشهای پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمام مشتریان پوست کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانکی موجود در پوست کالا، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار  به واحد ارسال سفارشات تحویل می‏‌شود.

 

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی با ضریب امنیتی بسیار بالا باعث ایجاد تسریع در پردازش سفارش مشتریان می‌شود و مشتریان می توانند از تخفیفات بیشتری در خرید های بعدی بهره مند گردند.لازم بذکر است مشتریان شماره کارت و رمز دوم خود را در سایت محافظت شده htts بانک پارسیان و ملت وارد می نمایند و اطلاعات حساب بانکی مشتریان در سایت پوست کالا ثبت نمی گردد.

 

چگونگی پرداخت اینترنتی:
مشتریان می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب  و با استفاده از رمز دوم کارت خود پرداخت کنند.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

1-  شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2-  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.  برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3-  کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

پرداخت کارت به کارت :

در صورتیکه به هردلیلی تمایل به پرداخت آنلاین ندارید و یا رمز دوم کارت خود را در اختیار ندارید، می توانید مبلغ فاکتور خود را پس از ثبت کردن فاکتور در اسرع وقت از طریق واریز به حساب و یا کارت به کارت به شماره  حساب های
شماره حساب بانک ملت :3230025494
شماره کارت بانک ملت : 4084-9072-3373-6104
پرداخت نموده و شماره پیگیری را تلفنی به شماره (05137130911) و یا با پیامک به شماره 200070702000 و یا به شماره پشتیبانی تلگرام 09215251859 اطلاع دهید.

لازم به توضیح است که جهت اطلاع از موجودی کالا و مبلغ دقیق سفارش خود قبل از واریز وجه با  همکاران ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما

2 دیدگاه

  1. 9143170298 گفت:

    سلام میشه حضوری ودرب منزل همه ی هزینه ها رو پرداخت کنیم؟

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.