رویه های بازگرداندن کالا

رضایت مندی مشتری مهمترین وظیفه ما در پوست کالا است.

فروشگاه آنلاین پوست کالا ، برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود ، تا 7 روز سفارشات ارسال شده را مرجوع کرده و وجه مشتری را عودت می دهد که تابع شرایط عمومی ارجاع کالا ( طبق بخش نامه وزارت صنعت و معدن و معاونت غذا و دارو ) می باشد.

 

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد;
– اشکال و یا ایراد فنی به خصوص در مورد کالاهای برقی باید حداکثر تا  2  روز پس از دریافت کالا، به پوست کالا اطلاع داده شود.
– لازم است از کارتن و جعبه اصلی محصولات به خوبی نگهداری شود.
– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پوست کالا بازگردانده شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند عدم اطلاع از نحوه استفاده از محصول ،حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

 

-آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به پوست کالا از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.- اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در پوست کالا، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و طبق ادعای تولید کننده ، وارد کننده و برچسب کالا می باشد و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط و مورد اعتماد خود اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در فروشگاه درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و پوست ­‌کالا مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین پوست کالا مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالا و یا وارد کننده آن است.

– درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه پوست کالا در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

– پوست کالا نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات ، عود بیماری های قبلی و …) مسئولیت و تعهدی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط (نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

 

شرایط بازگرداندن محصول:

پوست کالا مرجوعی کالاهایی را قبول می کند که

-بسته بندی ثانویه و اولیه محصول باز نشده باشد

-جعبه ، بسته بندی و لیبل اصالت کالا مخدوش نشده باشد

-کالا به هیچ وجه استفاده نشده باشد حتی بصورت تست اولیه

-مشتری پیش از ارسال کالا با تلفن و یا ایمیل تاییده رسمی از فروشگاه دریافت کرده باشد.

– عودت کالا به هیچ وجه شامل هدایا ، اشانتیون و آفرهای کالایی که برای مشتریان ارسال می شود ، نمی گردد.

بدیهی است تشخیص موارد فوق و تصمیم گیری در مورد قبول و یا رد مرجوعی کالا بعهده کارشناسان پوست کالا خواهد بود.

تعویض کالای عودت داده شده با کالای دیگر ، در صورت وجود موجودی انبار امکان پذیر می باشد.

 

عودت وجه:

در تمامی مواردی که نیاز به عودت وجه و واریز مبلغ به حساب مشتری می باشد بین 2 تا 4 روز کاری(به جز پنج شنبه و روزهای تعطیل )  وجه مورد نظر به حساب مشتری واریز خواهد شد.

بدیهی است واریز وجه تنها به کارت بانکی که خرید با آن انجام شده است و یا کارت بانکی به نام شخص سفارش دهنده امکان پذیر می باشد. ( در مورد مبالغ بیشتر از یک میلیون تومان مبلغ فقط به کارتی که خرید با آن انجام شده است واریز می گردد.

پروسه واریز وجه به حساب مشتری تنها پس از دریافت کامل سفارش عودت شده و تایید انبار پوست کالا مبنی در دریافت کالا ،به جریان خواهد افتاد.

هزینه پستی عودت کالا به فروشگاه در تمامی موارد فوق ( به جز مواردی که کالای مغایر برای مشتری ارسال شده است ) بر عهده مشتری خواهد بود.

عودت وجه شامل مبالغ کارت هدیه و کد تخفیف نخواهد بود و امکان استفاده مجدد از کارت هدیه و کد تخفیف وجود ندارد.

 

انصراف از خرید:

در صورت انصراف از خرید قبل از دریافت سفارش ، لطفا از دریافت محموله انصراف داده تا به پوست کالا عودت گردد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.