شرایط ارسال و تحویل کالا

شرایط ارسال و تحویل کالا :

ارسال سفارشات در پوست کالا بطور منظم در روزهای شنبه تا پنج شنبه (غیر تعطیل) انجام می شود. برای ارسال سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیلات ، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال سفارش مشتریان انجام خواهد شد. ما در پوست کالا به سه روش کالای شما را ارسال می نماییم :

 

1- پیک پوست کالا

ارسال سفارشات توسط پیک پوست کالا صورت میگیرد و تنها مخصوص مشتریان شهر مشهد و در آینده نردیک تهران است.

ارسال با پیک پوست کالا قبل از 24 ساعت انجام خواهد شد . در صورت کثرت سفارشات و شلوغی واحد توزیع ممکن است تحویل با پیک پوست کالا تا قبل از 48 ساعت انجام گردد. در صورت ارسال سفارش با پیک پوست کالا، زمان ارسال توسط مسئول حمل در روز ارسال سفارش با مشتریان محترم بصورت تلفنی هماهنگ می گردد.

 

2- پست پیشتاز

پوست کالا در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست پیشتاز راه اندازی کرده است. بارگیری محموله ها ازپوست کالا در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل پیش از ساعت 13 ظهر صورت می گیرد .چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، محموله شما پیش از ظهر روز کاری بعدی بارگیری می شود .در صورت انتخاب پست پیشتاز ، سفارش شما حداکثر تا 3 روز کاری به دستتان خواهد رسید .

 

لازم بذکر است پوست کالا نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل و یپیامک به اطلاع مشتری می رساند لذا هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت پوست کالا خارج می باشد . شما می توانید از طریق آدرس http://newtracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید. ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات می باشد . هزینه پستی در هنگام ثبت سفارش از مشتری اخذ می گردد.سفارشات بیشتر از 200 هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور ارسال می شود.

 

3- ارسال با سرویس پستی تیپاکس

این سرویس مخصوص ارسال کالاهای سنگین و سفارشات با ورن بالاتر از 4 کیلوگرم می باشد که در شهرهایی که سرویس پستی تیپاکس فعال باشد ، به دلیل سرعت بالاتر تحویل ، از این سرویس استفاده می شود.

در تمام سفارشات ارسالی توسط پوست کالا ، نام کالا روی کارتن و پاکت به هیج وجه درج نمی گردد و صاحب سفارش تنها شخصی خواهد بود که از محتویات بسته مطلع است .

محصولاتی که تگ ارسال رایگان دارند بصورت کاملا رایگان بوسیله پست پیشتاز و یا تیپاکس ( به تشخیص پوست کالا ) ارسال می گردند.

در صورتی که چند کالای مختلف سفارش داده شود و یکی از آنها دارای تگ ارسال رایگان باشد ، تمام آن سفارش به رایگان ارسال خواهد شد .

 

4- سفارشات خارج از کشور

کلیه سفارشات خارج از ایران ( افغانستان ، امارات ، قطر ، کویت ، عراق ، ترکیه ، تاجیکستان و … ) بوسیله پست بین المللی EMS  و  یا ARAMEX  ارسال خواهد گردید . هزینه ارسال قبل از سفارش به اطلاع مشتری خواهد رسید .

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  1. فرهاد محمدی اموئی گفت:

    می خواستم خمیردنسفید کننده پوست صورت سفارش بدم

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.